Předprodejní kancelář TRADO MAD byla po 8 měsíců (!) provozována "načerno" (bez ohlášení provozovny do živnostenského rejstříku)

1. září 2018 v 10:00 |  Postřehy z optimalizace MHD
Spolu s nástupem účinnosti podivně vysoutěženého 8letého kontraktu na MHD, došlo (v souladu s příslušným požadavkem v onom kontraktu) od 2. 1. 2017 ke zřízení předprodejní kanceláře TRADO MAD na dolní straně Karlova náměstí (v předním traktu tzv. Staré pošty). Zároveň byla k 30. 12. 2016 zrušena předprodejní kancelář TRADO MAD na autobusovém nádraží.

Jak ovšem vyplývá z živnostenského rejstříku, tak provozovna na adrese "Karlovo náměstí 29/23" (tzn. na Staré poště) byla dopravcem ohlášena až od 1. 9. 2017. Naopak k odhlášení staré provozovny (na autobusovém nádraží) došlo v živnostenském rejstříku až k 31. 8. 2017. V obou případech tedy s 8měsíčním zpožděním.

Sečteno, podtrženo: dopravce TRADO MAD provozoval po 8 měsíců neohlášenou (ne zcela legálně provozovanou) předprodejní kancelář. A odpovědné osoby z Městského úřadu Třebíč nebyly schopny po celých 8 měsíců zabránit tomu, aby předprodej jízdenek na (městským úřadem objednávanou/spolufinancovanou) MHD probíhal v "černé" provozovně...
 


Aktuální články

Reklama