Dopravce ani městský úřad nejsou ani po měsíci (!) schopni odstranit z IDOSu neplatné výlukové jízdní řády

14. října 2018 v 9:00
Od ukončení uzavírky dolní části Bráfovy ulice (a s tím souvisejících výlukových opatření v třebíčské MHD) již uplynul přesně měsíc, přesto nebyl dopravce za celou dobu schopen z IDOSu odstranit výlukové jízdní řády.

U téměř všech dotčených linek (č. 1, 4, 10 a 14) to příliš nevadí, protože "výlukový" jízdní řád je shodný s tím bezvýlukovým (žádný posun časové polohy některého ze spojů; žádné vynechání některé ze zastávek). Jinak tomu však je u linky č. 13, kde po dobu uzavírky části Bráfovy ulice jel jeden z ranních spojů v časové poloze o 5 minut pozdější než obvykle.

Žel, IDOS nadále uvádí (+ při vyhledávání spojení zohledňuje) výlukový jízdní řád s deklarovanou platností od 3. 4. do 31. 10. 2018. (ve skutečnosti platil jen do 14. 9. 2018). Dopravce TRADO MAD tedy není schopen ani po měsíci (!) provést takovou základní věc, jakou je odstranění neaktuálních jízdních řádů z IDOSu.

A ani žádná z odpovědných osob (jestli si toho vůbec všimly) z Odboru dopravy a komunálních služeb Městského úřadu Třebíč (tzn. referentka pro MHD - dcera stejnojmenné zastupitelky; či její nadřízený - vedoucí odboru dopravy) není schopna zajistit nápravu...
 


Aktuální články

Reklama