Uzavírka silnice do Ptáčova = celá (!) linka č. 12 bude 3 dny mimo provoz aneb Městský úřad nerozezná zastávky Mototechna vs. Autodružstvo?

18. října 2018 v 0:00 |  Mimořádnosti v provozu
Ve čtvrtek 11. 10. 2018 došlo na oficiálních stránkách www.doprava-trebic.cz (zřizovaných Městským úřadem Třebíč) ke zveřejnění informace o bezmála třídenní uzavírce silnice do Ptáčova a s tím spojeného, rovněž téměř třídenního, zrušení provozu celé linky č. 12 (tzn. nejen v trase dotčené uzavírkou, ale i v úseku mezi Karlovým náměstím a Horáckým autodružstvem!).

Bohužel, ani v době zveřejnění této informace, ba ani o necelý týden později (v době, kdy do začátku výlukového opatření zbývalo jen cca 1,5 dne), nebyla odpovědná osoba z Odboru dopravy a komunálních služeb Městského úřadu Třebíč schopna opravit chybu, kdy ve výčtu zcela neobsluhovaných zastávek je chybně uveden údaj "Mototechna" namísto správného údaje "Autodružstvo". Viz screen z 12. 10., resp. z 17. 10. 2018.

Sdělení ze stránek doprava-trebic.cz přepisuji v již opravené podobě (bez výše popisované chyby); údaj odlišný oproti chybnému údaji z oficiálních stránek zvýrazňuji tučně:

Úplná uzavírka do Ptáčova

Z důvodu úplné uzavírky silnice do Ptáčova a nemožnosti obsluhy této místní části autobusy, budou zrušeny všechny spoje linky 12 od 19. října 8:30 do 21. října 2018 20:00.

Na zastávkách Karlovo náměstí, Cyrilometodějská, Kaufland a Mototechna využijte ostatních linek MAD, zastávky Colas, Autodružstvo a Ptáčov budou bez obsluhy.

Poslední páteční spojení linky 12 z Ptáčova bude v 8:14.


 


Aktuální články

Reklama