Začátek výlukového opatření v zastávce Dřevařské závody posunut z 18. 10. na 21. 10. aneb Co platilo včera, neplatí dnes

17. října 2019 v 21:00 |  Mimořádnosti v provozu
Jak je u třebíčského městského úřadu (nejen) v oblasti dopravy dobrým zvykem, tak "co platilo včera, neplatí dnes" (mohl bych na tomto místě vzpomenout mj. na mnoho slibů z úst vedoucího orgánu odboru dopravy, aby tatáž osoba o pár dní později řekla, že "změnila názor", že "šlo o jeho chybnou interpretaci", "informační šum" atd).

Dalším z dlouhé řady těchto jevů se nyní stalo posunutí začátku výlukového opatření ve Velkomeziříčské ulici na termín o 3 dny pozdější (z původního termínu 18. 10. od 7 h ráno). Viz upravené sdělení (k úpravě tohoto údaje došlo zřejmě až v průběhu čtvrtka 17. 10.) na oficiálních stránkách doprava-trebic.cz:

AKTUALIZOVÁNO (posun začátku omezení): Z důvodu uzavření jednoho jízdního pruhu na ulici Velkomeziříčská (směr z centra) v blízkosti zastávky Dřevařské závody, bude od 21. října, 7:00, přibližně do konce listopadu zavedeno následující opatření v provozu:

Zastávka Dřevařské závody (pouze ve směru z centra) bude zrušena, spoje linky 5 náhradou zastaví na zastávce Modřínová.
 


Aktuální články

Reklama