Zastávka "Železniční stanice" (stanoviště č. 9) bude od 17. 2. posunuta o 20 metrů aneb "doprava-trebic.cz" nezná názvy zastávek?

14. února 2020 v 21:00 |  Mimořádnosti v provozu
Oficiální stránky doprava-trebic.cz (i zde připomínám, že jejich tvůrcem je Městský úřad Třebíč) zveřejnily v pátek 14. 2. 2020 toto sdělení:

Posun zastávky Nádražní

Od pondělí 17. února bude po dobu několika měsíců posunuta zastávka Nádražní o 19 m zpět. Místo bude označeno přenosným označníkem.

Bohužel, toto sdělení je dalším z velmi dlouhé řady případů, kdy odpovědné osoby z Odboru dopravy a komunálních služeb Městského úřadu Třebíč nezvládly zajistit ani tak jednoduchý úkon, jakým je bezchyné informování o výlukových opatřeních.

Ve skutečnosti se zmiňovaný posun netýká zastávky Nádražní (jednosměrná zastávka na křižovatce s Litoltovou a Dvořeckého ulicí), ale zastávky "Železniční stanice" (stanoviště č. 9), jak vyplývá i z druhých "MHD-stránek" zřizovaných městským úřadem, totiž oficiálního FB profilu.

Příčinou tohoto dočasného přesunu zastávky je rekonstrukce přilehlé nádražní budovy. Tedy stavební akce, o které městský úřad opakovaně uváděl nereálné termíny zahájení - roky "2015, možná 2016", 2017 (včetně demolice přízemní přístavby a její náhrady novostavbou) rok 2018 (s tím, že přízemní přístavba nebude zbourána, ale přestavěna), pak rok 2019 a nakonec (již "uhodnutý") rok 2020...
---------------------------------------------------------

Edit provedený 16. 2. v 17 h: V průběhu minulých 48 hodin byl chybný údaj "Nádražní" opraven za správný "Železniční stanice (stanoviště č. 9)". K opravě došlo velmi pokoutně, bez jakéhokoliv upozornění ve smyslu "v původním oznámení jsme uvedli chybný údaj, omlouváme se".

Pro zachování dokumentace neschopnosti pracovníka městského úřadu uvést bezchybný název na první pokus, přikládám screen chybného stavu a pro srovnání již opraveného stavu.
 


Aktuální články

Reklama